RMCF0805FT2K21
SEI Stackpole
708-RMCF0805FT2K21
RMCF0805FT2K21
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2.21KOhms 0805 0.125W 1% Std Power AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 25.227
Stock:
25.227
Can Dispatch Immediately
On Order:
30.000
Factory Lead Time:
18
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
RMCF
2.21 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
+ 155 C
150 V
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)