RMCF0805FT2K20
SEI Stackpole
708-RMCF0805FT2K20
RMCF0805FT2K20
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2.2KOhms 0805 0.125W 1% Std Power AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 73.314
Stock:
73.314 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
RMCF
2.2 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)