MLFA1FTC7R50
SEI Stackpole
708-MLFA1FTC7R50
MLFA1FTC7R50
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 7.5 ohm, 1%, 50 ppm, 1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: MELF Resistors
RoHS:
MLFA
7.5 Ohms
1 W
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0207
2.9 mm
5.9 mm