MLF12FTC160R
SEI Stackpole
708-MLF12FTC160R
MLF12FTC160R
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 160 ohm, 1%, 50 ppm, 0.5W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: MELF Resistors
RoHS:
MLF_MLFM
160 Ohms
500 mW (1/2 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
300 V
MELF 0207
2.2 mm
5.9 mm