CSRN2512FK68L0
SEI Stackpole
708-CSRN2512FK68L0
CSRN2512FK68L0
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.068Ohms 2512 2W 200ppm 1% Narr Term AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 11.247
Stock:
11.247 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Cut Tape / MouseReel™
MouseReel
CSRN
68 mOhms
3 W
1 %
200 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.6 mm (0.024 in)