CF14JT18K0
SEI Stackpole
708-CF14JT18K0
CF14JT18K0
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole 18KOhms 1/4W 5% Std Carbon
ECAD Model:
In Stock: 14.636
Stock:
14.636 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF
18 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %