63MU152KZ12012
Rubycon
232-63MU152KZ12012
63MU152KZ12012
Mfr.:
Description:
Film Capacitors THIN FILM ACRYLIC DIELECTRIC
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Rubycon
Product Category: Film Capacitors
RoHS:
1500 pF
63 VDC
SMD/SMT
Plastic
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
Stacked Film Capacitors
10 %
2 Pin
0.8 mm (0.031 in)