200CFX22MEFC10X16
Rubycon
232-200CFX22MEFC10X1
200CFX22MEFC10X16
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD Model:
In Stock: 519
Stock:
519 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
22 uF
200 VDC
10 mm
16 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
360 mA