SDR10EZPJ130
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPJ130
SDR10EZPJ130
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-5%, 13 Ohm
ECAD Model:
In Stock: 9.940
Stock:
9.940 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ROHM Semiconductor
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
SFR
13 Ohms
660 mW (2/3 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)