ERJ-U1DD4300U
Panasonic
667-ERJ-U1DD4300U
ERJ-U1DD4300U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2010 0.5% 430ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Reel
ERJ-U
430 Ohms
750 mW (3/4 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 VDC
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.6 mm (0.024 in)