ERJ-U03D1652V
Panasonic
667-ERJ-U03D1652V
ERJ-U03D1652V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0603 0.5% 16.5kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERJ-U
16.5 kOhms
100 mW (1/10 W)
0.5 %
+ 155 C
75 VDC
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)