ERA-2VEB3830X
Panasonic
667-ERA-2VEB3830X
ERA-2VEB3830X
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 0402 0.1% 383ohm 25ppm SMD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
ERA-xV
383 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
- 55 C
+ 155 C
100 mW (1/10 W)
75 V