OJ4745E-R52
Ohmite
588-OJ4745E-R52
OJ4745E-R52
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole 470K Ohm 1/8W 5% 200 Volt
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 50000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Ohmite
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
OJ
Standard
Axial
470 kOhms
125 mW (1/8 W)
5 %
- 700 PPM / C
- 70 C
+ 155 C
200 V
1.85 mm
3.5 mm