DE2B3SA331KN2AT01F
Murata Electronics
81-DE2B3SA331KN2AT1F
DE2B3SA331KN2AT01F
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Safety Capacitors
RoHS:
330 pF
250 VAC
Radial
5 mm (0.197 in)
Safety Radial Leaded Ceramic Disc Capacitors
B
10 %
Straight
- 40 C
+ 125 C
DE2 Type SA
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Murata Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Diameter: 6 mm
Lead Diameter: 0.6 mm