ZYSWA-2-50DRB+
Mini-Circuits
139-ZYSWA-2-50DRB
ZYSWA-2-50DRB+
Mfr.:
Description:
RF Switch ICs Absorptive SPDT, Solid State Switch, DC - 5000 MHz, 50ohm
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mini-Circuits
Product Category: RF Switch ICs
RoHS:
SPDT
0 Hz
5 GHz
1.9 dB
- 20 C
+ 85 C
SMD/SMT
31.75 mm x 31.75 mm
ZYSWA
Tray
Bandwidth: 0 Hz to 5 GHz
Brand: Mini-Circuits
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
High Control Voltage: 5 V
Number of Switches: Single
Operating Frequency: 0 Hz to 5 GHz
Operating Supply Current: 4.5 mA
Product Type: RF Switch ICs
Factory Pack Quantity: 10
Subcategory: Wireless & RF Integrated Circuits
Supply Voltage - Max: 5 V