PIC32MZ2048EFM144-I/PH-SL3
Microchip Technology
579-32MZ2048EFM144IP
PIC32MZ2048EFM144-I/PH-SL3
Mfr.:
Description:
32-bit Microcontrollers - MCU 32 Bit MCU, FPU, 2MB Flash, 512KB RAM, 200MHz, 144Pin, USB-HS, ENET, CAN, Crypto
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 90   Multiples: 90
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: 32-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
SMD/SMT
TQFP-144
2 MB
512 kB
32 bit
12 bit
252 MHz