PIC18LF25K42T-I/ML
Microchip Technology
579-IC18LF25K42TI/ML
PIC18LF25K42T-I/ML
ECAD Model:
In Stock: 116
Stock:
116 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1600)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
PIC18
32 kB
2 kB
QFN-28
64 MHz
12 bit
25 I/O
1.8 V
3.6 V