MPLAD30KP22AE3
Microchip Technology
494-MPLAD30KP22AE3
MPLAD30KP22AE3
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Uni-Directional TVS
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 100   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
36.4 V
24.4 V
PLAD-2
822 A
30 kW
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Operating Supply Voltage: 22 V
Pd - Power Dissipation: 2.5 W
Vf - Forward Voltage: 4 V