DSA1224CL2-100M0000VAO
Microchip Technology
579-24CL2100M0000VAO
DSA1224CL2-100M0000VAO
Mfr.:
Description:
MEMS Oscillators MEMS OSC, AUTO, HCSL, 100MHz, 25ppm, 2.5-3.3V, -40 to 105C, 3.2x2.5mm
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
In Stock: 418
Stock:
418 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MEMS Oscillators
RoHS:
VDFN-6
100 MHz
25 PPM
2.25 V
3.63 V
HCSL
40 mA
- 40 C
+ 105 C
Brand: Microchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Duty Cycle - Max: 52 %
Height: 0.85 mm (0.033 in)
Length: 3.2 mm (0.126 in)
Packaging: Tube
Product Type: MEMS Oscillators
Factory Pack Quantity: 110
Subcategory: Oscillators
Width: 2.5 mm (0.098 in)