APT65GP60B2G
Microchip Technology
494-APT65GP60B2G
APT65GP60B2G
Mfr.:
Description:
IGBTs IGBT PT MOS 7 Single 600 V 65 A TO-247 MAX
ECAD Model:
In Stock: 7
Stock:
7 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: IGBTs
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
2.2 V
- 20 V, 20 V
100 A
833 W