APT15D40KG
Microchip Technology
494-APT15D40KG
APT15D40KG
Mfr.:
Description:
Rectifiers FRED D 400 V 15 A TO-220
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: Rectifiers
RoHS:
Through Hole
TO-220-2
400 V
15 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
1.6 V
110 A