APT100GN120B2G
Microchip Technology
494-APT100GN120B2G
APT100GN120B2G
Mfr.:
Description:
IGBTs IGBT Fieldstop Low Frequency Single 1200 V 100 A TO-247 MAX
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: IGBTs
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
- 30 V, 30 V