SCE016XD2DP2B
Mallory Sonalert
539-SCE016XD2DP2B
SCE016XD2DP2B
Mfr.:
Description:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial FAST DBL PULSE 6-16VDC, 2KHZ, XLOUD
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
1 Week Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Mallory Sonalert
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
RoHS:
16 V
40 mA
1.69 in L x 1.69 in W x 1.9 in H
SCE
Brand: Mallory Sonalert
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Height: 1.9 in
Length: 1.69 in
Product Type: Audio Indicators & Alerts
Factory Pack Quantity: 1
Subcategory: Audio Devices
Width: 1.69 in