V320LA40BPX10
Littelfuse
576-V320LA40BPX10
V320LA40BPX10
Mfr.:
Description:
Varistors RADIAL VARISTOR 20MM ROHS / LEAD FREE
ECAD Model:
In Stock: 640
Stock:
640 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Littelfuse
Product Category: Varistors
RoHS:
LA
MOVs
PCB Mount
Radial
320 VAC
420 VDC
540 V
810 V
20 mm
6.5 kA
150 J
750 pF