V10E23AUTO
Littelfuse
576-V10E23AUTO
V10E23AUTO
Mfr.:
Description:
Varistors RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD FREE
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
AUMOV
MOVs
PCB Mount
Radial
23 VAC
28 VDC
36 V
71 V
12.5 mm
3.5 kA
12 J
3300 pF
- 40 C
+ 85 C
AEC-Q200
Bulk
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Length: 16 mm