RK73HW3ARTTE3600F
KOA Speer
660-RK73H3ARTTE3600F
RK73HW3ARTTE3600F
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 360 ohm 1% 1W AEC-Q200 ANTI-SULFUR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KOA Speer
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RK73H-RT
360 Ohms
1 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.6 mm (0.024 in)