IXTT80N20L
IXYS
747-IXTT80N20L
IXTT80N20L
Mfr.:
Description:
MOSFETs Standard Linear Power MOSFETs
ECAD Model:
In Stock: 2.290
Stock:
2.290 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
37 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
1.020 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
REACH - SVHC:
Si
SMD/SMT
D3PAK-3 (TO-268-3)
N-Channel
1 Channel
200 V
80 A
32 mOhms
- 20 V, 20 V
4 V
180 nC
- 55 C
+ 150 C
520 W