LRC-LRF2512-01-R012-F
IRC / TT Electronics
66-LRF2512-01-R012-F
LRC-LRF2512-01-R012-F
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2W .012 1% 100ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3600   Multiples: 1800
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1800)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS: No - RoHS Version Available
Reel
LRF
12 mOhms
2 W
1 %
100 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.74 mm (0.029 in)