PPC-F10B-BT-J1/2G/R-R11
IEI
458-10B-BT-J12GR-R11
PPC-F10B-BT-J1/2G/R-R11
Mfr.:
Description:
HMI Displays & Panel PCs 10.4" 400 cd/m2 SVGA Panel PC with Intel Celeron Processor J1900, TDP 10W, 2GB DDR3L RAM, black color, 9-30V DC input, resistive touch window, R11
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IEI
Product Category: HMI Displays & Panel PCs
Fanless Industrial Grade
Resistive
Intel
Celeron
LCD
2 GHz
8 GB
9 V to 30 V
RS-232, USB
800 x 600
10.4 in
- 10 C
+ 50 C
232.4 mm x 285.2 mm x 44 mm
Brand: IEI
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Memory Size: 2 GB
Memory Type: DDR3L
On-Board Storage Type: SoC
Power Consumption: 34 W