DM2-121E-R10
IEI
458-DM2-121E-R10
DM2-121E-R10
Mfr.:
Description:
Display Modules 12.1" 500 cd/m 1024 x 768 monitor, VGA, HDMI, DisplayPort, with USB 3.0 HUB, USB PC touch screen, 9 -36V DC input, Speaker, Camera, R10
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IEI
Product Category: Display Modules
RoHS:
LCD Displays
12.1 in
1024 x 768
I2C, SPI, UART, USB
Backlight Type: LCD
Brand: IEI
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Dimensions: 279.86 mm x 237.5 mm x 49.3 mm
Maximum Operating Temperature: + 60 C
Minimum Operating Temperature: - 20 C
Operating Supply Voltage: 9 V to 36 V