1D31A-120MC
ICE Components
911-1D31A-120MC
1D31A-120MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - Leaded Class D Inductor 12uH 6.3mOhms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ICE Components
Product Category: Power Inductors - Leaded
RoHS:
Radial
Shielded
12 uH
20 %
12.5 A
6.3 mOhms