G125-MC32005L4-0300F
Harwin
855-G125-MC3205L430F
G125-MC32005L4-0300F
Mfr.:
Description:
Rectangular Cable Assemblies Gecko-Latch 1.25MM M/F CA 2X10 300MM 26AWG W/SL
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Harwin
Product Category: Rectangular Cable Assemblies
RoHS:
REACH - SVHC:
Gecko-Latch
Discrete Wire Cable Assemblies
Plug
20 Position
Socket
20 Position
Male / Female
300 mm
30 AWG
2 A
Brand: Harwin
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: GB
Product Type: Rectangular Cable Assemblies
Factory Pack Quantity: 10
Subcategory: Cable Assemblies
Tradename: GECKO
Voltage Rating: 450 V