GS882Z18CGD-200V
GSI Technology
464-GS882Z18CGD-200V
GS882Z18CGD-200V
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 512K x 18 9M
Factory Lead Time:
Minimum: 66   Multiples: 66
Ext. Price
1.056 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
9 Mbit
512 k x 18
6.5 ns
200 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
115 mA, 140 mA