GS882Z18CD-300I
GSI Technology
464-GS882Z18CD-300I
GS882Z18CD-300I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M
Factory Lead Time:
Minimum: 36   Multiples: 36
Ext. Price
1.008 Quote
Product Category: SRAM
9 Mbit
512 k x 18
5 ns
300 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
170 mA, 225 mA