GS88018CGT-200V
GSI Technology
464-GS88018CGT-200V
GS88018CGT-200V
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 512K x 18 9M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 66   Multiples: 66
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
1.056 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
9 Mbit
512 k x 18
6.5 ns
200 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
115 mA, 140 mA