GS8672D18BE-333I
GSI Technology
464-GS8672D18BE-333I
GS8672D18BE-333I
Mfr.:
Description:
SRAM
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
105 Quote
Product Category: SRAM
72 Mbit
4 M x 18
333 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
1.21 A