GS8342Q09BGD-357
GSI Technology
464-GS8342Q09BGD-357
GS8342Q09BGD-357
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 9 36M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
510 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
36 Mbit
4 M x 9
357 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
945 mA