GS8342D06BGD-550I
GSI Technology
464-GS8342D06BGD550I
GS8342D06BGD-550I
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 8 36M
Factory Lead Time:
Minimum: 15   Multiples: 15
Ext. Price
255 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
36 Mbit
4 M x 8
550 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
950 mA