GS8322Z18AB-375I
GSI Technology
464-GS8322Z18AB-375I
GS8322Z18AB-375I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 2M x 18 36M
Factory Lead Time:
Minimum: 14   Multiples: 14
Ext. Price
252 Quote
Product Category: SRAM
36 Mbit
2 M x 18
4.2 ns
375 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
270 mA, 370 mA