GS8321E32AGD-333V
GSI Technology
464-GS8321E32AGD333V
GS8321E32AGD-333V
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 1M x 32 32M
Factory Lead Time:
Minimum: 18   Multiples: 18
Ext. Price
252 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
36 Mbit
1 M x 32
5 ns
333 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
270 mA, 355 mA