GS8162Z18DGD-250I
GSI Technology
464-GS8162Z18DGD250I
GS8162Z18DGD-250I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 1M x 18 18M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
1.008 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
18 Mbit
1 M x 18
5.5 ns
250 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
230 mA, 250 mA