WCLA1005V1-120-R
Eaton Electronics
504-WCLA1005V1-120-R
WCLA1005V1-120-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 1005 12nH 2 Pads
ECAD Model:
In Stock: 4.990
Stock:
4.990 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0402 (1005 metric)
Unshielded
12 nH
5 %
640 mA
120 mOhms
- 40 C
+ 125 C
25
3.6 GHz
Standard
1.19 mm
0.66 mm
0.6 mm