WCL2520-101-R
Eaton Electronics
504-WCL2520-101-R
WCL2520-101-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD WCL Chip IND 2520 100uH 2 Pads
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
100 uH
2.92 mm
2.79 mm
2.1 mm