UP2UC-4R7-R
Eaton Electronics
704-UP2UC-4R7-R
UP2UC-4R7-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 4.7uH 4.8A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 600)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
4.7 uH
20 %
4.8 A
18 mOhms
- 40 C
+ 125 C
45 MHz
Standard
12.7 mm
9.5 mm
5.21 mm