UP2UC-1R5-R
Eaton Electronics
704-UP2UC-1R5-R
UP2UC-1R5-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 1.5uH 6.4A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 600)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
1.5 uH
6 Ohms