SD6030-221-R
Eaton Electronics
704-SD6030-221-R
SD6030-221-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 220uH 0.3A 1.0ohms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
220 uH
30 %
300 mA
1.2 Ohms
Standard
6 mm
6 mm
3 mm