SD20-3R3-R
Eaton Electronics
704-SD20-3R3-R
SD20-3R3-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 3.3uH 1.47A 0.0547ohms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2900   Multiples: 2900
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2900)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
3.3 uH
20 %