MPIA4020V2-R47-R
Eaton Electronics
704-MPIA4020V2-R47-R
MPIA4020V2-R47-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 11A 13mOhms AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 382
Stock:
382 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
High Power Choke
Shielded
470 nH
20 %
8.5 A
13 mOhms
11 A
- 55 C
+ 125 C
95 MHz
Standard
4.75 mm
4.45 mm
2 mm