MP2A-150-R
Eaton Electronics
704-MP2A-150-R
MP2A-150-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 15uH 1.16A 0.217ohms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3900   Multiples: 3900
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3900)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
15 uH
20 %
1.16 A
217 mOhms
Standard
7.5 mm
5.2 mm
1.8 mm