MCL2012V1-220-R
Eaton Electronics
504-MCL2012V1-220-R
MCL2012V1-220-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 22 UH 20%
ECAD Model:
In Stock: 7.441
Stock:
7.441 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
22 uH
20 %
50 mA
750 mOhms
- 40 C
+ 85 C
2 mm
1.2 mm
0.9 mm